דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

דיאטת אטקינס

דיאטת אטקינס הפכה לאחת הדיאטות המדוברות והפופולאריות בקרב הציבור בארץ ובעולם בשנים האחרונות. מפיצי הדיאטה טוענים שוב ושוב כי דיאטה זו מאפשרת למטופל להוריד משקל באופן מבוקר לאורך תקופה וכל זאת ללא כל תחושת רעב. נשמע חלומי לא?


מהפכה בתחום
בשנת 1972 יצאה הספר "מהפכת הדיאטה של ד"ר אטקינס" ספר זה בישר על מהפכה בכל בענף הדיאטות והפך מאותו היום לרב מכר בינלאומי שאין שני לו. הספר גרר אחריו תגובות רבות של מבקרים אשר ביקרו את אורח החיים הבעייתי כהגדרתם ואת ההשלכות הקשות על גוף האדם. אחרים צידדו בשיטה והיללו אותה כפי שלא היללו אף שיטה לפני.

 

איך עובדת הדיאטה?
על פי דיאטת אטקינס יש להסיר כמעט באופן אבסולוטי את כל הפחמימות מהתפריט, קרי אסור לאכול לחמים, פסטה, אורז, תפוחי אדמה ושאר סוגי הדיאטות.
היתרון הגדול ביותר של דיאטת אטקינס טמון בעובדה שעל פי דיאטה זו יכול המטופל לאכול כמעט ללא כל הגבלה את כולי הגבינות, הדגים והבשרים. שתיית מים  הופכת בזמן דיאטת אטקינס למרכיב מאוד בסיס המקבל על הסובלים מרעב ויוצר אצלם תחושת שובע.

הבסיס לדיאטה מוביל את האדם לתקופות שקדמו למהפכת החלקאות, תקופות קדומות בהם האדם ניזון מאוכל אשר פחממות לא היה מצוי בו כלל.


לפרטים נוספים על דיאטת אטקינס השאירו את פרטיכם בדף הצור קשר

מפת אתר | צור קשר