דיאטה, השוואת מרפאות דיאטה
צור קשר תפריטים גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
דיאטה בליווי אישי
תזונה בהתאמה אישית
הצרת היקפים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
26/08/2009
פורטל Dieteti משיקים אתר חדש
 הפורטל החדש שלנו יסייע לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממרפאות דיאטה שונות. בנוסף תמצאו אצלנו בפורטל מידע רב על תחום הדיאטה, ההרזיה והתזונה.
דיאטה ים תיכונית
דיאטת תפוחים
דיאטת סאות´ ביץ´
דיאטת אורז
דיאטת לחם
דיאטת סקרסדייל
דיאטת כרוב
דיאטת אשכוליות
דיאטת סוג דם
דיאטת אטקינס
דיאטת פופקורן

אודות

פורטל Dieteti  הוא פורטל שהוקם על מנת לבצע עבורכם השוואת מחירים בתחום מרפאות הדיאטה והדיאטנים בישראל, ולהציע לכם  ממגוון הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הדיאטה המתבצעים על ידי מרפאות הדיאטה המובילות והדיאטנים המקצוענים ביותר בתחום. כל זאת במחירים הטובים והמשתלמים ביותר בישראל.

כיצד זה עובד?
פורטל Dieteti  נמצא בקשר מתמיד עם מיטב הדיאטנים המומחים בישראל ועם מרפאות הדיאטה ומכוני ההרזיה המובילים בתחום התזונה והדיאטה. בפורטל Dieteti  מקפידים להישאר עם היד על הדופק בכל הנוגע לדיאטות החדשות והמתקדמות ביותר, ולהציע לכם את הדיאטה המתאימה לכם באופן מושלם לפי הנתונים האישיים שלכם, ולפי התכנית המומלצת על ידי המומחים בתחום. בהקמתו של הפורטל הושקעו מאמצים רבים על מנת לתת לכם את כל המידע הרלוונטי והעדכני, לאחר סקר שוק מקיף המציג בפניכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר.

מידע וטיפים בפורטל Dieteti 
בנוסף לשירות השוואת המחירים תוכלו למצוא בפורטל מגוון רחב של טיפים ועצות שימושיות בתחום הדיאטה מאנשי המקצוע בתחום. בנוסף לכך תוכלו לקרוא ממגוון הכתבות המכילות אינפורמציה חשובה על עולם הדיאטה, דיאטות חדשות ותפריטי הרזייה מיוחדים. מגזין הכתבות שלנו מתעדכן מדי כל תקופה ומומלץ להמשיך לעקוב אחר שאר התכנים המופיעים בפורטל.

מפת אתר | טיסות זולות |  צור קשר